Boyner Büyük Mağazacılık büyümeye devam ediyor!

0
5276

Çok kategorili mağazacılığın öncü ismi Boyner Büyük Mağazacılık büyümeye devam ediyor. Diyarbakır’da 3. ve Adapazarı’nda ise ilk Boyner Mağazası açıldı. Bu iki yepyeni mağaza ile Türkiye genelinde 38 ilde hizmet veren Boyner Mağazaları’nın sayısı  da 135’e ulaştı.

 

Diyarbakır’in uğrak alışveriş merkezlerinden Forum Alışveriş Merkezi ve Adapazarı’nın gözde alışveriş merkezlerinden Agora Alışveriş Merkezi en yeni Boyner Mağazalarına ev sahipliği yapıyor.

 

Yeni mağazaları ile büyümeye devam eden Boyner Büyük Mağazacılık, ürün çeşitliliğinin yanı sıra avantajlı alışveriş fırsatlarını, satış ve satış sonrası servis anlayışını, güler yüzlü personelini, müşteri memnuniyeti önceliğini ve keyifli ortamını Türkiye geneline taşımayı hedefliyor.

 

Toplam 38 ilde 135  mağaza ile At hizmet veren Boyner cheap NBA jerseys Büyük Mağazacılık,  hizmet cheap MLB jerseys verdiği bölgelerde Merkezi istihdam wholesale MLB jerseys sağlamanın yanı wholesale NBA jerseys sıra toplumsal değer How yaratmayı da her zaman öncelikleri arasında wholesale MLB jerseys tutuyor. Hello

Perakende sektörünün öncü kuruluşu Boyner Büyük Mağazacılık, mağazalarındaki zengin ürün ve marka çeşitliliğiyle, müşterilerine her zaman en iyiyi sunmak için çalışıyor. Koşulsuz müşteri mutluluğu için kurguladığı kampanyalar ve avantajlı ürün fiyatları ile müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılamak üzere çalışan Boyner Büyük Mağazacılık, büyümeye ve mağazalarına birbiri ardına yenilikler getirmeye devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here