Forum Fashion Week 2015 başlıyor!

0
8934

Forum Trabzon, Türkiye genelindeki Forum Alışveriş Merkezlerinde eşzamanlı olarak bu yıl 6.’sı düzenlenen
Forum Fashion Week etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.

Forum Fashion Week, keyifli sohbetler, indirimler, defile, mini konser, eğlence ve sürprizlerle dolu Alışveriş Gecesi ile Trabzon’da moda rüzgarı estirecek.

Bu yıl 6.’sı düzenlenen Forum Fashion Week, Forum Trabzon’da moda sohbetleri, defile, indirim ve sürprizlerle dolu alışveriş keyfiyle, 9-11 Ekim tarihleri arasında moda fırtınası estirecek.

 

Özge Ulusoy moda sırlarını paylaşacak

Forum Fashion Week kapsamındaki ilk etkinlik, 10 Ekim Cumartesi günü saat 16.00’da gerçekleşecek Özge Ulusoy ile moda sohbeti olacak. Gazeteci Ömür Sabuncuoğlu ile alışveriş, moda, stil ve bakım üzerine gerçekleşecek sohbette Ulusoy, bakım ve stil ipuçları ile sezon modasına dair önerilerde bulunacak, dinleyicilerin modaya dair sorularını yanıtlayacak.

 

Ziynet Sali ilk kez podyumda!

Forum Fashion Week’in ikinci gününde ise 11 Ekim Pazar günü saat 16.00’da Ece Gürsel ve Ece Begüm Yücetan gibi başarılı mankenlerin katılacağı özel bir defile gerçekleştirilecek. Defilenin en dikkat çeken ismi ise ünlü şarkıcı Ziynet Sali olacak. İlk defa podyuma çıkacak olan Sali defilenin ardından mini bir konser verecek.

Forum Fashion Week etkinliklerinde Hint esintileri yer alıyor
Her sene farklı ünlülerin konuk olduğu Forum Trabzon – Forum Fashion Week etkinliklerinde bu sene ayrıca Hint Kınası Dövme Atölyesi gerçekleştirilecek. 10 – 11 Ekim tarihlerinde saat 13.00 – 20.00 arasında düzenlenecek etkinlikten aynı gün içerisinde tek fiş/faturada 75 TL ve üzeri alışveriş yapan Forum Trabzon ziyaretçileri faydalanabilecektir.

 

 

 ‘Alışveriş Günü’ndeki indirimler kaçmaz!

10 Ekim Cumartesi günü 18.00-23.00 saatleri arasında gerçekleşecek ‘Alışveriş Günü’ kapsamında birçok marka Forum Fashion Week’e özel indirimleri, fırsat ve kampanyaları, Forum Trabzon ziyaretçileriyle buluşturacak. Moda ve alışveriş tutkunları, 2015-2016 Sonbahar-Kış sezonunun en moda parçalarına Forum Fashion Week’e özel indirimlerle sahip olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here