MALL OF İSTANBUL’DAN BABALARA

0
2376

Türkiye’nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall of İstanbul, Babalar Günü’ne özel hediye alternatifleri, indirimler ve hediyelerle muhteşem fırsatlar sunuyor.

Türkiye’nin en büyük alışveriş, yaşam ve eğlence merkezi Mall of İstanbul Babalar Günü için alternatif hediye arayışında olanlara 350 mağazası ve binlerce markası ile zengin seçenekler sunuyor. Teknoloji, erkek giyimi, aksesuar, parfüm gibi seçeneklerin yanı sıra babasına özgün bir hediye bulmak isteyenler için Mall of İstanbul ilginç hediye alternatiflerini ve farklı hobilere yönelik malzemeleri aynı çatı altında buluşturuyor.

Media Markt, Bimeks, TeknoSA, Vatan Bilgisayar ve Samsung gibi 20 dev teknoloji markası ile teknolojik babalar için kaçırılmaz indirimler de sunuyor. 19-21 Haziran tarihleri arasında, aynı gün içinde ve tek seferde 100 TL’lik alışveriş yapan tüm ziyaretçilere çok şık bir cüzdan da Mall of İstanbul’dan hediye edilecek.

Özel ve unutulmaz bir Babalar Günü’nü yaşamak için Mall of İstanbul farklı alternatifleri ile de dikkat çekiyor. Babanız ile Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence kolonisi MOİPARK’ta eğlenebilir, Cinetech’in son teknoloji ile donatılan salonlarında eşsiz bir sinema deneyimi yaşayabilir, şık restoran ve kafelerin konforlu ortamında mola verip, farklı lezzetlerle bezenmiş çok özel menüleriyle gününüzü tatlandırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here