Orioncard sizi Ege’yi keşfe çıkaracak

0
1326

Ağustos ayı boyunca Orioncard’ını en çok kullanan 2 kişi, çift kişilik harika bir Ege tatili hakkı kazanıyor. 20 kişiyi ise Orioncard’dan sürpriz hediyeler bekliyor.

 

Orioncard’ın yaz kampanyası “Orioncard’la Tatil Zamanı” geçtiğimiz ay başladı ve Ağustos ayında da yeni bir rotayla sürüyor. 1 Ağustos Salı günü başlayan kampanya ile, farklı günlerdeki alışverişlerini Orioncard’ına en çok işleten 2 kişi çift kişilik Ege tatili kazanacak. 1-30 Ağustos arasında, Orion Danışma’ya gelerek kampanyaya katılan müşterilerden 20 kişiyi ise sürpriz hediyeler bekliyor. Kampanyaya katılmak için müşterilerin en az 50 TL tutarındaki fişlerini Orioncard’larına kaydettirmeleri yeterli.

30 Ağustos Çarşamba günü saat 22:00’ye kadar sürecek kampanya sonunda, hediye kazanan Orioncard sahipleri 31 Ağustos Perşembe günü Orion AVM’de ve orionavm.com.tr sayfasında ilan edilecek. Kartına en çok gün alışveriş işleten 2 kişi, Çorlu Travel’ın 8-10 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Ege’nin Gizli Köyleri turuna çift kişilik katılım hakkı kazanacak. Tatil kazananlar, bu haklarından faydalanabilmek için gereken şartları ve belgeleri Çorlu Travel Seyahat Acentesi’ni arayarak öğrenebilirler.

 

Karadeniz turu kazananlar yola çıkıyor

 

“Orioncard’la Her Ay Tatil Zamanı” kampanyasının Temmuz ayı kazananları da belli oldu. Çorlu Travel’ın Karadeniz Turu’na katılma şansı kazanan Ceylan Gür ve Şengül Çakır, Orioncard’larını kullanmanın keyfini önümüzdeki günlerde Karadenizin’in muhteşem doğasında çıkaracaklar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here