Pierre Cardin Erkeklerinin Şıklığı Detaylarda Gizli

0
35671

Başarıyı taşıyabilen ve detaylara önem veren Pierre Cardin erkeği, 2015 sonbahar/kış sezonunda kendini fonksiyonel detayların eşlik ettiği iddialı renkler, soylu ve karakteristik dokular, konforu şıklıkla buluşturan modellerle ifade ediyor.

 

 

Natürel toprak tonlarının dokunuşuyla doğayla buluşan, özgürlüğünü ve maceracı ruhunu yaşam tarzına yansıtan Pierre Cardin erkeği, bu sezon başarıyı ve uyumu detaylarda yakalıyor.

Pierre Cardin 2015 Sonbahar/Kış koleksiyonunda özellikle yaka ve dirseklerde ön plana çıkan deri detaylar smart casual stili sıcacık bir dokunuşla tamamlarken, tüm koleksiyonda kullanılan boynuz düğmeler farklılaşan şıklığı Pierre Cardin erkeğinin gardırobuna taşıyor. Klasik stili sporlaştıran nopeli ipliklerle hazırlanan ceket ve trikolar koleksiyonda sıklıkla yer alıyor ve aynı efekt kravatlarda da kullanılıyor.

Sezonun ön plana çıkan parçası yelekler Pierre Cardin erkeğinin yeni alışkanlığı haline gelirken, denim ve emprime gömlekler koleksiyonun soylu yaklaşımını farklı bir dokuyla yorumluyor. Yanık oranjdan adaçayı yeşiline uzanan ve sezonun en kullanışlı parçası olan Chino pantolonlar, örme kravatlar ve parça boya ceketlerle bir araya gelerek sezonun aristokrat tarzına gönderme yapıyor.

De monte yelekli kabanlar ve çok cepli montlar ile tüm fonksiyonel detayları şıklıkla taşıyan dış giyim koleksiyonu, soğuk geçecek kışı Pierre Cardin erkeğine çok sevdiriyor. Zamansız ve klas duruşun anahtar parçası kapitone kumaş, Pierre Cardin montlarda bu sezon yeniden form buluyor ve dış giyimin yaka detaylarında kullanılan kürkler, ilhamını topraktan alan koleksiyonu modern bir yaklaşımla yorumluyor.

Sezonu başlatan ve uzun bir süre etkisi altına alan Well-Dressed Koleksiyonu ile aristokrat ve soylu, aynı zamanda maceracı ve sportmen yaklaşım Pierre Cardin erkeğine çok yakışıyor. Takım elbiselerde lacivertten kobalt mavisine uzanan renkler görülürken, ceket yakaları ve iç astarlarda adaçayı yeşili ve Orchid renkleri dikkat çekiyor. Koleksiyonda kullanılan kahverengi deri detaylar yakalarda ve dirsekliklerde farklılık yaratıyor ve aynı tonlardaki ayakkabılar Pierre Cardin erkeğini şık adımlarla buluşturuyor.

Maceracı, özgürlüğünü seven ama aynı zamanda eğitimi ve kültürüyle ön plana çıkan erkekleri temsil eden Hunter Koleksiyonu’nda göze çarpan safran rengi, triko ve örmelerde; hunter green (avcı yeşili) ve yanık oranj ise Chino pantolonlarda kullanılıyor. Koleksiyonun ana renklerini tamamlayan petrol mavi, antrasit, gri ve kahve ise Pierre Cardin şıklığını detaylarda yaşatıyor. Süet yelekler, indigo gömlekler, örme kravatlar ve renkli Chino’lar koleksiyonun yıldız parçaları oluyor. Dış giyimde kullanılan de monte yelekler yine detaylarda Pierre Cardin’i anlatan dikkat çekici yenilikler olarak karşımıza çıkıyor ve sımsıcak bir kış vadediyor. Örgü kemerler, vintage efekt yıkamalar, nopeli ceketler, kruvaze trikolar ve çok cepli fonksiyonel pantolonlar koleksiyonu zenginleştiren detaylar içeriyor.

Sezonun sonuna doğru Pierre Cardin erkeğiyle buluşacak olan Nobles of the Steppes Koleksiyonu ise topraktan ilham alan soylu bir yaklaşımla ifade edilirken, Hunter Koleksiyonunun devamını oluşturuyor. Smart görünümü destekleyen ve koleksiyona hakim olan toprak tonları, petrol mavisiyle canlanıyor, kahverengi deri detaylarla hareketleniyor. Kalın ceketler ve blazer’lara nopeli trikolar eşlik ediyor, yıkanmış yün efekti ile smart casual stili destekleniyor.

Detaylara önem veren ve modern stilini şıklıkla buluşturan erkeklere geniş seçenekler sunan Pierre Cardin, yeni sezonda da tasarımlarıyla konuşulmaya devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here