Şevval Sam’dan masal gibi gece…

0
1642

ANKAmall’da yıldızlar geçidi bu hafta Şevval Sam ile devam etti

ANKAmall yaz konserleri kapsamında Başkentlilerle buluşan Şevval Sam, sevilen şarkılarını Ankaralılar için söyledi. Her Cumartesi Türkiye’nin en ünlü sanatçılarını müzikseverlerle buluşturan ANKAmall, Fettah Can’dan sonra bu hafta da Şevval Sam’ı ağırladı. Sam, güçlü sesi ve muhteşem yorumuyla herkesi kendine hayran bıraktı.

Yoğun izleyici kitlesi ile karşılaşan Şevval Sam, gördüğü ilgi karşısında çok duygulandığını belirterek şöyle konuştu:

“Bu denli büyük bir katılım beni çok mutlu etti. Sizlerden inanılmaz bir enerji alıyorum. Ankara’nın bende çok özel bir yeri var, bu yüzden de Ankara’yı çok seviyorum.”

Konserde evlenme teklifi

Sanat müziğinden halk müziğine kadar geniş bir repertuar sunan Sam, duygu seli yaşatırken, izleyenler arasından bir çiftin evlilik teklifini de sahneye taşıdı. Sahnede diz çökerek evlenme teklifini yapan genç, alkışlar eşliğinde nişan yüzüklerini taktı.

Sanatçılarla tanışma fırsatı

ANKAmall’daki müzik şöleni ile kulakların pası silinirken, sosyal medya üzerinden yapılan yarışmada kazanan talihliler de her konser öncesi hayran oldukları sanatçılarla kuliste tanışma fırsatı elde ediyor.

Konserler tüm hızıyla devam edecek

Yaz aylarında Başkent sosyal yaşamını da renklendiren, festival havasında gerçekleşen konserler, Buray, Halil Sezai ve Kenan Doğulu ile devam edecek.

KONSER TAKVİMİ

05 Ağustos 2017 Cumartesi Buray

12 Ağustos 2017 Cumartesi Halil Sezai

19 Ağustos 2017 Cumartesi Kenan Doğulu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here