YEŞİLYURT AVM’DE DOPDOLU BİR EYLÜL AYI SİZLERİ BEKLİYOR!

0
2702

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Eylül ayında da alışverişin ve eğlencenin tek adresi olmaya devam ediyor.

 

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi 21-27 Eylül tarihleri arasında “Okula dönüş” kampanyası ile AVM içerisinde bulunan mağazalardan 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilere  yine mağazalarda kullanabilecekleri 50 TL’ lik hediye çeki  kazanabilecekler .Okulların açılmasıyla  birlikte ailelerin ihtiyaç duyacakları her şeyi temin ederken aynı zamanda 50 TL’lik hediye çekleri ile önemli bir avantaj sağlayacakları Okula Dönüş kampanyası 21 Eylül’ de başlayacak.

 

Uzun yaz tatilinden sonra okulların açılmasına en yakın hafta sonunda; 26-27 Eylül’ de çocukarı Okula Dönüş Partisi’nde muhteşem bir eğlence bekliyor. İki gün boyunca AVM’ nin fast food katında hazır bulunacak etkinlik alanında; birbirinden eğlenceli yarışmalar, oyunlar, animatörler ve masal kahramanlarıyla etkinlikler yer alacak. Her oyunda eğlence, her yarışmada hediye…

 

Bir Yeşilyurt klasiği olan ve üniversitelilerin yüzünü güldüren “Paso Kampanya” 28 Eylül’ de yine başlıyor. Aynı zamanda üniversitenin akademik yılının da başlangıç tarihi olan 28 Eylül’ de “Paso Kampanya” avantajları da başlayacak. Yıl  sonuna kadar farklı hediye içerikleriyle devam etmesi planlanan kampanya süresince AVM’ nin bir ya da birden çok mağazasından 50 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm üniversite öğrencilerine isterlerse sinema bileti, isterlerse yemek menü anında hediye…

 

       Son iki yıldır aralıksız devam eden Hobi Atölyesi etkinliğinde ise Eylül ayında yine yaratıcı tasarımlar ve dekoratif ürünler atölyede hayat bulacak. Banyolar için tasarlanacak dekoratif el emeği aksesuarların yapımı için malzemeler ve eğitmen desteği yine AVM tarafından ücretsiz karşılanacak. Her Perşembe ve Cuma saat:14.00 ile 18.00 arasında fast food katında hazır bulunan Hobi Atölyesi katılımcılarını bekliyor olacak.

 

Her ay birbirinden farklı konu ve etkinliklerle sürdürülen Mini Club çocuk atölyesinde Eylül ayında çocuklar için son derece heyecanlı ve gizemli konularda atölye çalışmaları yapılacak. Dinozorlar alemi ve galaksiler… Her çocuğun hayallerinde merak konusu olan galaksiler yıldızları anlatan el işi çalışmaları miniklerin ufuklarını genişletecek. Her Pazar günü etkinlik alanında bulunan palyaço ile ise eğlenceli oyunlar, sosis balon ve yüz boyama faaliyetleri yapılacak.

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Eylül ayında ziyaretçilerine dopdolu saatler yaşatamaya devam edecek. Etkinlik ve kampanyaları Facebook,twitter ve instagram sayfalarından takip edebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here